Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie pozytywnie wpływa nie tylko na funkcjonalność całego mieszkania, ale również na nasze samopoczucie – dlatego czasem warto zastosować co najmniej kilka rozwiązań w poszczególnych pomieszczeniach, w tym także plafony LED, które są nie tylko praktyczne, ale również efektowne.

Plafoniery LED nie tylko do kuchni i łazienek

Plafoniera LED to rodzaj oświetlenia, którego najistotniejszą cechą jest to, że zastosowane klosze mają płaski kształt, a dzięki temu sprawdzą się przede wszystkim w niższych mieszkaniach oraz w mniejszych i ciasnych pomieszczeniach – plafoniery nie zajmują dużo miejsca i nie zabierają niepotrzebnie przestrzeni pomiędzy sufitem a podłogą, jak ma to miejsce w przypadku dużych i zwisających żyrandoli.

Plafoniery LED dostępne są także w bardzo różnych kształtach oraz wielkościach, dzięki czemu łatwo dopasować je w szczególnie newralgiczne miejsca i tym samym efektowne rozświetlić mieszkania, zwiększając przy tym ich funkcjonalność. Obecnie dostępne są one w tak różnorodnym wyborze, że znajdziemy plafony idealnie pasujące nie tylko do łazienek czy kuchni, ale również salonów czy sypialni.

Designerskie plafoniery LED

Nowoczesna plafoniera LED to element wyposażenia mieszkania, która odznacza się unikalnym kształtem i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów – niebanalne rozwiązania w tym zakresie idealnie wpiszą się zarówno w minimalistyczne trendy, jak i te, które stawiają na większą efektowność i niepowtarzalność.

Wszystkie tego rodzaju akcesoria oświetleniowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wykonane są z wnikliwą precyzją – dzięki temu są piękne, trwałe i wydajnie służą latami. Zastosowane materiały to między innymi szkło, metal, a także tworzywa sztuczne czy drewno.

Pora na energooszczędność

Każdy chce generować oszczędności w zakresie energii elektrycznej i tym samym zadbać o domowy budżet – plafoniera LED to nie tylko funkcjonalne i efektowne rozwiązanie, ale również przede wszystkim energooszczędne.

Zastosowanie plafonier LED pozwala na uzyskanie optymalnych warunków oświetleniowych w każdym mieszkaniu, a przy tym nie rujnuje naszego budżetu – różnorodność kształtów i wielkości plafonów umożliwia dopasowanie ich w każde newralgiczne miejsce.