W związku z niską trwałością zwyczajnych lakierów do zdobienia paznokci wymyślono metody, które zachwyciły szerokie grono kobiet na całym świecie. Metody te mają przede wszystkim za zadanie sprawić, by wykonane paznokcie charakteryzowały się niezwykła trwałością i pięknym wykonaniem. Tak oto powstała metoda hybrydowa zdobienia paznokci, metoda żelowa oraz tipsy.

Paznokcie hybrydowe dla każdego

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest jedną z najpopularniejszych metod znanych na całym świecie. Nic dziwnego – paznokcie wykonane w ten sposób są niezwykle trwałe, można je wykonać na własnej, naturalnej płytce, a nawet pokusić się o ich tworzenie w domowym zaciszu. Sposób ich wykonania jest raczej prosty, a specjalistyczne produkty dostępne są na wielu stronach internetowych, a ostatnio nawet w wielu drogeriach stacjonarnie. Ich wykonanie jest tak proste i przyjemne, że nic dziwnego, iż wiele osób inwestuje w podstawowy sprzęt do korzystania z tej metody i próbuje swoich sił w domu. W ten sposób zainspirowało się już tysiące kobiet

Metoda hybrydowa – jak to działa?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci zobowiązuje przede wszystkim do posiadania specjalnej lampy, pod którą każda warstwa specjalnego lakieru będzie schła. Ich wykonanie nieco różni się od pomalowania paznokci zwykłym lakierem. Po pierwsze, płytkę paznokcia należy dokładnie przygotować, musi ona być wypolerowana, a następnie odtłuszczona tak zwanym cleanerem. Gdy ten etap mamy za sobą, na płytkę należy nałożyć bazę pod lakier hybrydowy. Tak przygotowane paznokcie wkładamy do lampy, zazwyczaj na kilkanaście sekund, w zależności od tego, jaką lampę posiadamy. Teraz przychodzi moment na wybór ulubionego koloru. Malujemy nim paznokcie i znów wkładamy je do lampy. Czynność tę należy powtórzyć 2 razy. Na koniec nakładamy top, który sprawi, że paznokcie będą błyszczące nawet do 3 tygodni. Ostatni raz dłoń wędruje do lampy i oto możemy pochwalić się pięknymi paznokciami, które będą cieszyć nasze oko przez kilkanaście dni (bez żadnych odprysków!).

Gdzie można wykonać paznokcie metodą hybrydową?

Jak już wspomniano, wiele osób decyduje się na wykonanie paznokci tą metodą w domu, ale nie każda kobieta posiada tyle cierpliwości i chęci, by takie paznokcie sobie osobiście sprawić. Metoda ta jest tak popularna, że dostępna jest dzisiaj w każdym salonie kosmetycznym. Dodatkową zaletą skorzystania z usług profesjonalistów jest możliwość wybrania koloru paznokcia z setek opcji oraz wymyślenie niecodziennych wzorków, którym z pewnością podołają wyszkolone kosmetyczki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/ metoda hybrydowa zdobienia paznokci.