Nowoczesna kuchnia to miejsce, gdzie przebywa się z przyjemnością i gdzie gotowanie przychodzi z łatwością. Dzisiaj zaprojektowanie niebanalnej kuchni nie jest trudne – pomogą w tym nie tylko doświadczeni architekci, ale też niezliczona ilość kolekcji meblowych, dedykowanych właśnie do kuchni.

Kuchnia w bieli – trend, który nie przemija!

Nie ma wątpliwości, że jednym z najchętniej wykorzystywanych trendów są kuchnie białe. Biel świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy, może być również tłem do bardziej skomplikowanych aranżacji, np. w stylu rustykalnym czy skandynawskim. Kuchnie białe to idealne rozwiązanie przede wszystkim do mniejszych wnętrz – jasny kolor pozwoli na odbicie światła, dzięki czemu przestrzeń wyda się optycznie większa. Jasne kuchnie świetnie wpisują się w najnowsze trendy – biel może być połączona z dekorami imitującymi naturalne drewno, ale też z czernią, dzięki czemu kuchnia zyska bardziej dekadencki charakter. Kuchnie białe świetnie prezentują się jako spójna zabudowa – w takich przestrzeniach warto wykorzystać szafki podsufitowe, jak również wysuwane kosze cargo. W ten sposób optymalnie wykorzystana zostanie przestrzeń. Meble loft do kuchni

Nowoczesne kuchnie lakierowane

Stworzenie nowoczesnej kuchni możliwe jest w każdym wnętrzu! Kuchnie lakierowane pozwolą na wydobycie elegancji z wnętrza, nadadzą innowacyjnej formy, ale też sprawią, że wnętrze stanie się wizualnie ciekawsze. Meble kuchenne lakierowane cenione są zarówno za wygląd, jak i doskonałe parametry techniczne. Płyty meblowe lakierowane zabezpieczone są przed działaniem wilgoci, ścieraniem. Bez trudu utrzymać je można w czystości. Lakierowane fronty będą doskonale prezentować się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich czy minimalistycznych.