Jak wypoczywać, aby zregenerować ciało i duszę? Wśród najprostszych sposobów wymienia się odpoczynek blisko domu w ogrodzie, na tarasie. Dysponując taką przestrzenią możemy zaaranżować ją dzisiaj dowolnie, wykorzystując meble ogrodowe i konkretne dodatki. Jakie meble ogrodowe wybrać, aby cieszyć się komfortem? Jakie rozwiązania proponują nam dzisiaj topowi producenci?

Meble ogrodowe technorattanowe

Szukając najlepszych mebli do naszego ogrodu czy na taras zwróćmy uwagę przede wszystkim na meble ogrodowe technorattanowe. Kolekcje takie są rozbudowane, przez co bez trudu znajdziemy elementy odpowiadające naszym oczekiwaniom. W przypadku mebli technorattanowych klienci cenią sobie nie tylko ich estetyczny wygląd, ale też doskonałe parametry techniczne – meble takie są trwałe, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Stoją za tym przede wszystkim odpowiednie materiały: stelaże mebli tego typu tworzy się z lekkich konstrukcji aluminiowych powlekanych proszkowo. Taka konstrukcja nie jest podatna na działanie wilgoci i pojawianie się korozji, odkształcenia. Wierzch mebla technorattanowego pokrywa syntetyczna plecionka, której nieporowata struktura nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatna na płowienie. Zaletą mebli technorattanowych jest ich olbrzymia różnorodność oraz możliwość doboru koloru kolekcji do naszych potrzeb. Meble ogrodowe możemy uzupełnić o poduszki, miękkie siedziska.

Meble ogrodowe rattanowe

Szukając wyjątkowych mebli ogrodowych warto postawić na naturalny rattan – meble ogrodowe rattanowe tworzone są z pnączy pochodzących z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie surowca nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. W przypadku mebli rattanowych koniecznie pamiętajmy o ich ochronie przed wilgocią – nie powinny być one narażone na działanie deszczu.

 

 

chclothing.com Dębowa konsola do przedpokoju loft i-dump.org