Istnieje wiele metod służących do usuwania zbędnego owłosienia z powierzchni skóry. Jedną z najnowocześniejszych metod służących do usuwania owłosienia jest depilacja laserowa. Wszystkie inne, starsze metody mechaniczne nie są tak skuteczne jak depilacja laserem. Świadczy o tym fakt, że po poprawnie przeprowadzonej serii zabiegów jest się wolnym od odrastającego owłosienia do końca życia. A to wszystko dzięki dobremu laserowi…

 

Lasery do depilacji – charakterystyka

 

Głównym bohaterem każdej depilacji laserowej jest skoncentrowany laser. To właśnie lasery do depilacji zapewniają kobietom komfort i efektywność przeprowadzanego zabiegu. Jeszcze kiedyś musiały być nastawiane na określone parametry dopasowane do karnacji i jasności skóry klienta. Dziś wiele z nich posiada automatyczne dodatki, które same potrafią ocenić z jaką skórą ,,mają do czynienia”.

 

Istnieje wiele rodzajów laserów do depilacji. Do najnowocześniejszych z nich zalicza się:

-Laser diodowy SPEC3 Hybrid, który łączy w sobie kilka technologii jak technologia diodowa, aleksandrytowa czy neodymowo-ywagowa przez co bardzo dobrze działa na każdy rodzaj karnacji. Dodatkowym atutem jest zainstalowanie struktur chłodzących, które redukują obrzęki i zaczerwienienia. Dzięki temu ból odczuwany podczas zabiegu jest zredukowany do minimum i często praktycznie nieodczuwalny.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/lasery-do-depilacji/

 

-Laser diodowy LightSheer – idealnie dopasowany do pracy w każdych warunkach! Mowa tutaj o tym, że może być uniwersalny wykorzystywany do depilowania każdej partii na ciele ze względu na szeroki wachlarz wymiennych końcówek. Przez to idealnie wpasowuje się zarówno podczas depilacji pach, ale również ud. Dodatkowo potrafi lekko ,,zassać” skórę przez co laser ma do pokonania mniejszą drogę i działa intensywniej.

 

Podsumowanie

 

Obecność wysokiej jakości laserów do depilacji jest jednym z najważniejszych czynników świadczących o renomie danego salonu. Jednak również warto zwracać uwagę na opinie ludzi, którzy już korzystali z usług danego miejsca.