Blisko 2 miliony w Niemczech i około 100 tys. w Austrii. To szacunkowe liczby Polaków przebywających na emigracji w tych krajach. Wyjechali “za chlebem” i chęcią poprawy komfortu życia. Z rodzinami lub samotnie. Mają oni możliwość większego zarobku niż w Polsce. Pracownicy, którzy pracowali legalnie, mieli odprowadzane przez swoich pracodawców składki na rzecz podatku dochodowego. W corocznym zeznaniu podatkowym mogą starać się o zwrot nadpłaconej kwoty. Jeżeli jesteś wśród nich i chcesz odzyskać dodatkowe nawet 1200 euro, skorzystaj z pomocy Holandia.org.

Uzyskaj wysoki zwrot podatku z Niemiec i nie przejmuj się formalnościami

Z Holandia.org otrzymasz zwrot podatku z Niemiec nawet w 6 tygodni. Jak to możliwe? Cały proces wymiany danych z Finanzamt odbywa się elektronicznie. Urzędnicy w ten sposób mogą rozliczyć nasz podatek znacznie szybciej. Obowiązek rozliczenia się w Niemczech dotyczy osób, które uzyskały dochody większe niż 10 700 euro, miały więcej niż jednego pracodawcę i są emerytami lub rencistami. Niemiecki system podatkowy jasno określa, że termin dostarczenia dokumentów przypada na dzień 31 maja bieżącego roku podatkowe. W przypadku spóźnienia może zastosować kary finansowe wobec podatnika. Więcej o tym przeczytasz na https://holandia.org/zwrot-podatku-z-niemiec/

Wspólnie odzyskamy Twój podatek z Austrii nawet w miesiąc!

Rozliczenie podatku Austria nie jest skomplikowanym procesem. Przede wszystkim obowiązkiem rozliczenia podatku objęte są następujące grupy: zameldowane w Austrii, mające status rezydenta, z rocznym dochodem przekraczającym 12 tys. euro oraz mające więcej niż jednego pracodawcę. Istotne jest to, że aby chcieć uzyskać zwrot podatku z Austrii, konieczny jest dochód w wysokości minimum 90% na terenie tego kraju. Skorzystaj już teraz z usług biura podatkowego Holandia.org i rozlicz szybko oraz bezpiecznie podatek z Austrii!