Jasny przedpokój to pomieszczenie, które pozwoli nam na realizację wielu wspaniałych koncepcji architektonicznych. Wszystko należy jednak odpowiednio przemyśleć, aby nie dopuścić do zagracenia całej powierzchni, która wita nie tylko nas, ale również naszych gości i zachęca do przejścia do dalszej części domu.

Przestronny, jasny przedpokój

Jeżeli do dyspozycji mamy duży, jasny przedpokój to bardzo dobrze, ponieważ możemy znaleźć w nim miejsce na przechowywanie różnego rodzaju rzeczy. Zamiast zapraszać wielką szafę do pokoju dziennego, to możemy umieścić ją na korytarzu, gdzie znajdziemy wiele skrytek aby schować rzeczy najmniej potrzebne oraz buty i okrycia wierzchnie, torby, torebki, plecaki(nie tylko nasze, ale również naszych gości). Odpowiednio zabudowana szafa będzie miejscem bardzo pojemnym, dzięki czemu uda nam się zaoszczędzić miejsce na pozostałe wyposażenie wnętrz naszego domu lub mieszkania. 

Jasne kolory w przedpokoju

Czy industrialny przedpokój oznacza utrzymywanie się w jednej tonacji kolorystycznej? Oczywiście, że nie, ponieważ można zdecydować się na dwa kolory (z większą ilością lepiej nie przesadzać) i to zupełnie odmienne. Bardzo ciekawą propozycją jest przeważająca biel z np. czarnymi pasami na ścianie lub podłogą w płytki w czarno – białe wzory. Dla osób lubiących mniej odważne zestawienia kolorystyczne proponujemy biel połączoną z szarością w pastelowym odcieniu. Zamiast szarości można wybrać również pudrowy róż, który jest coraz częściej wybieranym kolorem – również jeżeli chodzi o męskie gusta.