Meble technorattanowe cieszą się olbrzymią popularnością – widać to po polskich ogrodach, tarasach czy balkonach. Meble tego typu cenione są głównie przez wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, jednak producenci dbają o to, aby były one również estetyczne i zaprojektowane z pasją. Narożnik tarasowy z technorattanu to jedna z chętniej wybieranych propozycji. Dlaczego?

Narożnik tarasowy – dopasuj taras do swoich potrzeb

Taras może być przestrzenią, która posłuży nam na wiele sposobów. Rano to idealna przestrzeń do podawania posiłków, w południe możemy urządzać tu miejsce zabaw dla dzieci. Wieczorami na taras zaprośmy znajomych i zaproponujmy grilla. Możliwości jest wiele – konieczne jest zagwarantowanie gościom wygodnego miejsca wypoczynkowego. Narożnik tarasowy to propozycja, która pozwoli na wykorzystanie potencjału tarasu – obszerna sofa narożna to propozycja zarówno dla dużej ilości gości, jak i dla nas samych, kiedy pragniemy zdrzemnąć się w promieniach słońca.

Narożnik tarasowy z technorattanu to niewątpliwie jeden z najbardziej chwalonych produktów – trwały, elegancki, funkcjonalny. Meble technorattanowe pozwolą nam korzystać z uroków lata bez konieczności wyjeżdżania za miasto. Zachwycą nas również ich parametry techniczne: wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa, która zabezpieczona jest przed promieniowaniem UV, ale również przed wilgocią czy ścieraniem. Stelaż mebla tworzy lekka konstrukcja aluminiowa. Niska waga aluminium sprawia, że zmiana miejsca ustawienia mebla nie jest problemem.

Pokrowce na narożnik tarasowy

Chcąc zadbać o zakupiony narożnik tarasowy pomyślmy o funkcjonalnym pokrowcu. Pokrowce ogrodowe dedykowane są dla większości konkretnych mebli, są one tworzone z tkanin poliestrowych i doskonale chronią strukturę mebla przed działaniem słońca, wilgocią.