Randka to niezwykle emocjonujące wydarzenie, więc nic dziwnego, że panie, które są na nią zaproszone od razu zaczynają zastanawiać się nad strojem na taką okoliczność. Chcą wypaść jak najlepiej w oczach swego wybranka. Na randkę najlepiej ubrać się zgodnie z okolicznościami i w to, w czym wygląda się w dobrze.

Sukienka dobra na wszystko

Wiele pań wybierze sukienkę, jednakże na pewno spora część z nich uzna, że nie ma odpowiedniego egzemplarza w swojej garderobie i dlatego co najmniej kilka dni przed randką pora wybrać się na zakupy. Oczywiście nie musi być to droga sieciówka, w której często trudno wybrać coś dla siebie. Z pomocą przychodzi import odzieży używanej.

W każdym mieście jest naprawdę wiele second handów a w nich różnorodne sukienki. Pośród nich można wybrać ulubioną długość, fason i kolor. Jeżeli randka ma się odbyć w restauracji, to może być to sukienka koktajlowa, a jeżeli będzie to spacer, to bardziej casualowa.

Dla tych, które kochają spodnie

Czy na randkę można założyć spodnie? Oczywiście, szczególnie jeżeli odbywa się ona w kinie, zoo na lodowisku czy w lecie. Jansy dobrej jakości, które można kupić w sklepie do którego towar dostarczają firmy zajmujące się importem odzieży używanej, można założyć nawet na bardziej romantyczne okoliczności. Wystarczy tylko dobrać odpowiednia górę.

Może to być bluzka koszulowa podkreślająca kształty lub coś kobiecego z lejącym dekoltem. Chodzi o to, by dobrze wyglądać, ale też czuć się swobodnie. Na szczęście import odzieży używanej pozwala na wybór naprawdę ładnych elementów garderoby czasem nawet dosłownie za kilka złotych.

Jakie dodatki wybrać?

Czasem o całej stylizacji stanowią dodatki. W sklepach z importowaną odzieżą używaną są specjalne działy, w których można zakupić chusty, szale, apaszki, paski czy kapelusze. Wiele z nich posiada także pewien wybór biżuterii czy okularów.

To wszystko dopełnia stylu. W wiosenne czy jesienne dni warto mieć ze sobą klasyczny płaszcz a stylu trencza czy też modny dziś płaszcz flauszowy. Do tego buty na niezbyt wysokiej szpilce lub trampki, w zależności od okoliczności. Warto mieć odwagę mieszać style, ponieważ to świadczy o ciekawej i wyrazistej osobowości osoby noszącej takie zestawienia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora