Nowoczesny stół z krzesłami na taras bez trudu pozwoli nam na zaaranżowanie eleganckiej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. Współcześnie liczni producenci mebli ogrodowych przedstawiają nam kolejne kolekcje, wśród których bez trudu wybierzemy coś dla siebie. Jakie meble kupić, aby cieszyć się komfortem i wygodą? Na jakie parametry zwracać uwagę?

Stół z krzesłami na taras – nowoczesne wzornictwo

Nowoczesny design i zastosowanie nietuzinkowych materiałów w ogrodzie znajduje wielu miłośników. Doskonałym tego przykładem jest stół z krzesłami na taras utrzymany w minimalistycznym stylu. Jednymi z najchętniej kupowanych są krzesła, których stelaże wykonano z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium – taki materiał będzie wysoce odporny na działanie wilgoci, jak również na pojawianie się ognisk rdzy. Dodatkowo zastosowanie aluminium sprawia, że mebel jest bardzo lekki, a jego przesuwanie czy podnoszenie nie sprawia problemów. Krzesło wypełnione jest lina polipropylenową – lina taka jest zabezpieczona przed rozciąganiem, wnikaniem wody. Stół z krzesłami na taras powinien być dopasowany stylistycznie – najlepszym modelem okaże się stół oparty na aluminiowym stelażu z blatem wykonanym z materiałów syntetycznych, imitujących naturalny kamień.

Technorattanowy stół z krzesłami na taras

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych – stół z krzesłami na taras z technorattanu z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. Meble technorattanowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia. Wyglądają doskonale w każdym otoczeniu, świetnie komponują się z zielenią. Stół z krzesłami na taras z technorattanu to propozycja dla osób szukających uniwersalnych rozwiązań. Meble te pozwolą na stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego.