Idealnie wykonane okno musi łączyć w sobie kilka cech. Bezpieczeństwo, innowacyjność, pasywność, certyfikaty świadczące o jego jakości – to podstawa, która pomoże nam ocenić jakie okna na rynku są godne naszej uwagi.

okna.waw.pl – okna od austriackiej firmy Internorm 

Bardzo dobrymi i niezawodnymi produktami, jeżeli chodzi o branżę stolarki okiennej są okna pochodzące z Austrii od firmy Internorm. Wiedza oraz doświadczenie zdobywane od wielu lat stawiają ich na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o okna pasywne cieszące się ogromną popularnością ze względu na swoje wysokie parametry techniczne. W Warszawie znaleźć można Showroom, gdzie można przyjść, aby obejrzeć okna z bliska. Na stronie okna.waw.pl można znaleźć dokładne namiary na ich salon, jak również pełną ofertę, która zawsze może być dopasowana do potrzeb klienta.

Pewność oraz bezpieczeństwo

Okna Internorm to pewność i bezpieczeństwo, która sprawia, że w naszych domach zawsze będziemy czuli się komfortowo. Takie okna skutecznie chronią również przed próbą włamania do domu. Wszystko dzięki temu, że zostały w nich zastosowane masywne i solidne zaczepy zamków ryglujące okno razem z zamontowanymi na ościeżnicy sworzniami grzybkowymi. Do tego w oknach znaleźć można klamki antywłamaniowe ze specjalnym mechanizmem blokującym. Okucia okna są w pełni ukryte,dzięki czemu samych okien nie można podnieść z zawiasów. Zastosowanie szkła wielowarstwowego sprawi, że tak szybko się ono nie rozpadnie, dzięki czemu nie będzie ono również zagrażać naszemu życiu.